УВАГА! Відбудеться прийом громадян з надання безоплатної вторинної правової допомоги

26 травня 2023 року відбудеться прийом громадян, що потребують надання безоплатної правової допомоги (правова інформація, консультації і роз'яснення з правових питань (земельне, цивільне, сімейне, житлове, спадкове, трудове, пенсійне тощо законодавство), прийняття відповідних звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги (написання позовних заяв, представництво інтересів осіб в судах) в наступних приміщеннях Куликівської ОТГ:

- з 09.00 до 10.30 в приміщенні Вершиново-Муравійського старостинського округу (с. Вершинова Муравійка, вул. Петрівська, 48);

- з 09.15 до 10.30 в приміщенні Горбівського старостинського округу (с. Горбове, вул. Миру, 97);

- з 11.00 до 13.00 в приміщенні Виблівського старостинського округу (с. Виблі, вул. Троїцька, 67);

- з 11.20 до 13.00 в приміщенні Бакланово-Муравійського старостинського округу (с. Бакланова Муравійка, вул. Центральна, 44).

Прийом будуть здійснювати представники Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області та Громадської організації «MART».

До відома громадян

Чернігівський місцевий центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, буд. 49-А, каб. 709 (7-й поверх). Телефон: (096) 986-98-15.

Громадська організація «МАРТ» знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. П’ятницька, буд. 39, каб. 702, 703 (7-й поверх).