26 травня в Центрі культурних послуг ви зможете отримати консультації та послуги від фахівців п’яти медичних установ

З 22 по 26 травня триває Всеукраїнський тиждень громадського здоров’я, який проходить з під гаслом «Профілактика рятує життя».

У рамках тижня 26 травня в Куликівці працюватимуть  спеціалісти Державної установи «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб» спільно з фахівцями КНП «Куликівський центр первинної медико-санітарної допомоги», КНП «Куликівська лікарня планового лікування», КНП "Чернігівський медичний центр сучасної онкології"  та Чернігівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом.

Фахівці вищезгаданих закладів  розкажуть відвідувачам про профілактику інфекційних та неінфекційних захворювань.

Також будуть проводитися безкоштовні вимірювання артеріального тиску, аналіз крові на вміст глюкози, виявлення антитіл до  гепатитів та СНІД, вакцинація та підписання декларацій.

Чекаємо всіх бажаючих 26 травня з 10-00 до 14-00 в  Центрі культурних послуг Куликівської селищної ради!!!

Знайдіть час для перевірки свого здоров’я! Не нехтуйте такою нагодою!!!