Про захист прав споживачів, регулювання цін та інше

Говорили на семінарі, який відбувся 31 травня в селищній раді. Організували семінар для представників бізнесу та служб громади державна організація «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» спільно  Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернігівській області.

Фахівці Держпродспживслужби ознайомили учасників зустрічі із законодавством у сфері захисту прав споживачів. Говорили про актуальні питання у сфері регульованих цін, про особливості здійснення контролю за рекламою та дотриманням антитютюнового законодавства.

Виконувачка обов’язків генерального директора ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області» Марія Фінюк запропонувала інформаційно-консультаційну підтримку для представників бізнесу та стартапів суб’єктів господарювання.

Зустріч пройшла у формі цікавого та конструктивного діалогу. По закінченню заходу учасники семінару обмінялись контактами та обговорили можливості подальшої співпраці.