Засідання виконавчого комітету селищної ради

28 червня відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. Вела засідання селищний голова Юлія Постернак.

На початку засідання голова громади привітала присутніх з Днем Конституції України, побажала якнайскорішої перемоги і миру та закликала хвилиною мовчання вшанувати пам’ять полеглих за свободу і конституційний лад в Україні.

На порядок денний засідання виконкому  було внесено 14 питань:

1. Про звіт директора комунального підприємства селищної ради про роботу підприємства  за 2022 та 5 місяців 2023 року.

2. Про внесення змін до бюджету Куликівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

3. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Куликівської селищної ради від 11.08.2022 № 79 "Про затвердження структури та загальної чисельності штатних одиниць Куликівського ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області на 2022-2023 навчальний рік".

4. Про призупинення діяльності Салтиково-Дівицького ліцею Куликівської селищної ради.

5. Про надання дозволу на вичнення правочину: оформлення спадкового майна на ім’я малолітньої дитини.

6. Про надання дозволу на вчинення правочину: укладення договору дарування.

7. Про затвердження висновку опікунської ради.

8. Про затвердження Положення про порядок призначення та реєстрації помічника дієздатній фізичній особі, яка за стном здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати свої обов’язки.

9. Про клопотання до Чернігівського обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

10. Про надання дозволу на видалення дерев.

11. Про затвердження робочого проєкту та кошторисної документації "Благоустрій території Куликівського ліцею за адресою: 16300, вулиця Шевченка, 4, см Куликівка Чернігівського району Чернігівської області".

12.Про затвердження технічних умов.

13. Про внесеня змін до рішення виконавчого комітету від 30.05.2023 № 80 "Про створення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені/пошкоджені об’єкти нерухомого майна".

14. Про план роботи виконавчого комітету на ІІ півріччя 2023 року.

З усіх обговорених питань ухвалені позитивні рішення.

Рішення виконкому будуть оприлюднені згідно чинного законодавтсва у термін не пізніше 5-ти робочих днів від дня прийняття на цьому ж сайті. Детальніше можна буде ознайомитись за посиланням: Документи засідань виконавчого комітету селищної ради.