Привітали поліцейських з професійним святом

04 липня Куликівський селищний голова Юлія Постернак взяла участь в урочистостях з нагоди Дня Національної поліції України в Чернігівському районному управлінні поліції.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв, полеглих у боротьбі за незалежну Україну, та пам’ять правоохоронців, які загинули у бойових діях та під час виконання службових обов’язків.

Голова Чернігівської  РВА Андрій Попик та начальник Чернігівського районного управління поліції  Олександр Шульга привітали поліцейських районного управління з професійним святом  та вручили відзнаки.

Юлія Постернак вручила Подяку Куликівської селищної ради за конструктивну співпрацю щодо забезпечення правопорядку на території громади та з нагоди професійного свята начальнику Чернігівського районного управління поліції Олександру Шульзі.