Засідання виконавчого комітету селищної ради

14 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. Вела засідання селищний голова Юлія Постернак.  Члени виконкому та запрошені розглянули 3 питання порядку денного:

1. Про затвердження робочого проекту та кошторисної документації проекту "Капітальний ремонт проїзної частини по вул. Незалежності (від вул. Героїв Чорнобиля до пров. 2 А.Галушки) в смт Куликівка Чернігівського району Чернігівської області.

2. Про затвердження кошторисної частини проектної документації за робочим проектом "Реконструкція харчоблоку та їдальні Куликівського ліцею за адресою: 16300, вулиця Шевченка, 4 смт Куликівка Чернігівського району, Чернігівської області" (коригування робочого проекту в частині кошторисної документації).

3. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

З усіх розглянутих питань ухвалили позитивні рішення.