За державною програмою буде придбаний ще один шкільний автобус

14 липня відбулася 33-я сесія Куликівської селищної ради восьмого скликання.

Головувала на сесії селищний голова Юлія Постернак.

Депутати та запрошені розглянули два питання порядку денного:

1. Про делегування повноважень.

2. Про внесення змін до рішення Куликівської селищної ради від 23 грудня 2022 року № 762 «Про бюджет Куликівської селищної  територіальної громади на 2023 рік».

Рішенням сесії депутати делегували Чернігівській обласній військовій адміністрації  повноваження на здійснення процедур централізованої закупівлі шкільних автобусів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.04.2023 № 418 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання шкільних автобусів».

Другим рішенням внесені зміни до бюджету, якими передбачили виділення коштів на співфінансування закупівлі шкільного автобуса.

З обох питань порядку денного ухвалені позитивні рішення.

З результатами поіменного голосування та рішеннями 33-ї сесії Куликівської селищної ради 8 скликання можна ознайомитись на офіційному сайті Куликівської громади: за посиланням: Сесійна діяльність. Рішення сесії будуть оприлюднені у термін, визначений чинним законодавством: не пізніше 5 робочих днів від дня ухвалення.