Про підготовку до нового навчального року

  • 728

17 липня  перший заступник селищного голови  Тетяна Сосімович провела традиційну щоквартальну нараду з директорами ліцеїв громади.

Керівники освітніх закладів громади поінформували про хід підготовки до нового навчального року. Зокрема говорили про ремонти укриттів, приміщень, благоустрій територій, заготівлю палива тощо. 

У обговоренні неоминули і питань організації освітнього процесу. Тетяна Сосімович порекомендувала керівникам не створювати класи-комплекти, щоб уникнути неефективного навчання для дітей різних класів.

Щодо опалювального сезону 2023-2024 керівники ліцеїв прозвітували про повну готовність закладів. Врахували досвід і виклики минулого сезону в умовах війни. 

Сьогодні громада активно працює у сфері залучення грантових коштів. Тетяна Сосімович наголосила на важливості  і для освітніх закладів не збавляти темпів та  постійно долучатися до написання  проєктів. Це дає можливості  не лише залучати додаткові позабюджетні кошти на  покращення матеріальної бази ліцеїв,  а й підвищувати фахові компетенції педагогів, мотиваційні та комунікаційні навички учнів завдяки участі у тренінгах та інших активностях.