Громада отримала електричні трицикли для соціальних працівників

24 сучасні електричні трицикли отримали сьогодні від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH у рамках проєкту Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України перший заступник селищного голови Тетяна Сосімович спільно з директором Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Куликівської селищної ради Юрієм Лаврінчуком.

Отриманні трицикли з кошиком забезпечать підвищення рівня ефективності роботи соціальних працівників Територіального центру, дозволять оперативно і безпечно доставляти продукти харчування, медикаменти до осіб, які отримують послугу соціальну послугу «догляд вдома».

На початку серпня очікується поставка ще 8 електричних трициклів, таким чином триколісним, зручним, а головне ефективним транспортом будуть забезпечені всі працівники соціальної сфери.