Опитувальник щодо роботи депутатського корпусу

Куликівська селищна територіальна громада продовжує працювати в рамках проєкту від МОМ (Міжнародної організації з міграції) "Людський вимір", який спрямований на дослідження громадської думки та налагодження комунікації з жителями громади. Наступним нашим кроком буде вивчення громадської думки щодо необхідності модернізації роботи депутатського корпусу з метою оперативного інформування громадськості про ухвалення соціально-важливих рішень. В ході проведення ряду опитувань ми хочемо виявити механізми впливу громадськості на роботу місцевих депутатів.

Щоб краще зрозуміти роботу депутатського корпусу та відношення жителів до депутатів Куликівської селищної ради просимо пройти коротеньке опитування, адже нам дуже важлива ваша думка.

Не пошкодуйте кілька хвилин. Виявіть громадянську активність, пройдіть опитування :

ОПИТУВАННЯ