Перевірили готовність освітніх закладів до нового навчального року

14-15 серпня комісія у складі фахівців відділу освіти селищної ради, Чернігівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Чернігівській області та Куликівського відділення Чернігівського міськрайонного відділу Державної установи «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» на чолі з першим заступником селищного голови Тетяною Сосімович здійснила  об’їзди-перевірки закладів освіти громади щодо готовності до нового навчального року.

Фахівці найперше перевірили стан укриттів. Також оглянули класні кімнати, харчоблоки, спортивні зали, майданчики, майстерні, санвузли, прилеглі території. Відібрали проби питної води, перевірили безпечність приміщень, якість освітлення, забезпечення навчальним обладнанням, зокрема комп’ютерною технікою. Окремо перевірили документацію закладів.

За період літніх канікул Горбівський, Ковчинський та Вересоцький ліцеї власними силами за фінансової підтримки селищної ради зробили ремонти укриттів. У всіх ліцеях проведені косметичні ремонти класних кімнат, коридорів, санвузлів, інших приміщень.

За результатами перевірок комісія рекомендувала Горбівському, Ковчинському та Вересоцькому ліцеям  розпочинати новий навчальний рік у очному, Куликівському -  у змішаному форматі. Остаточно формат навчання ліцеї визначатимуть на педагогічній раді перед початком навчального року.