Фінальна діалогова сесія проєкту "Людський вимір"

15 серпня у залі засідань селищної ради відбулася фінальна діалогова сесія в рамках проєкту "Людський вимір", що реалізує селищна рада спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Уряду Канади.

Участь у заході взяли фахівці селищної ради, установ освіти, культури, соціального захисту та представники громадськості. Тренер проєкту – Юрій Усович.

На фінальній діалогові сесії презентували узагальнені результати опитувань, що проводилися в громаді протягом останніх місяців.

Після опрацювання результатів опитування на розгляд МОМ для отримання грантової підтримки було запропоновано проєкт, який зробить ще один крок до діджиталізації громади.

На заході було презентовано проект встановлення електронної системи голосування для депутатів селищної ради.

Відкриваючи діалогову сесію селищний голова Юлія Постернак подякувала представникам МОМ за результативну співпрацю і підтримку громади.