Розпочато інвентаризацію землекористувачів та землевласників

На розширеній нараді за участі керівників структурних підрозділів селищної ради, установ та підприємств громади, яку 21 серпня провела селищний голова Юлія Постернак,  обговорили наступні питання:

• З міркувань безпеки заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України на території громади скасовуються.
  • Селищна рада продовжує пошук донорів для облаштування модульних будинків.
  • Минулого тижня комісійно здійснили об’їзд-перевірку освітніх закладів щодо підготовки до нового навчального року. Горбівський, Вересоцький та Ковчинський ліцеї, у яких упродовж літніх канікул власними силами за фінансування селищного бюджету зробили  ремонти укриттів, виходять на очне навчання. Куликівський ліцей навчатиметься за змішаною формою. За кошти державної субвенції тут триватиме капітальний ремонт укриття у триповерховій будівлі.
  • Освітянська галузь наразі працює в десяти грантових проєктах. Робота з подачі заявок на участь в проєктах триває постійно.
  • Куликівський краєзнавчий музей змінює місцезнаходження з Куликівського ліцею до будівлі, де розміщувалася редакція газети «Поліська правда». Розпочато перевезення музейних фондів на зберігання. Редакція газети наразі розташувалась у будівлі по вул. Миру, 112 (2-й поверх). Тут також працює територіальний центр соціального обслуговування. У крилі Куликівського ліцею, де розміщувався музей, буде облаштовано спортивний зал для молодших школярів.
  • Станом на сьогодні з початку року виконання доходної частини бюджету становить 101 %. Надійшло власних доходів 42 млн. грн.
  • Триває підготовка до 35-ї сесії селищної ради, яка відбудеться у першій декаді вересня.
  • Продовжує роботу Комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені/пошкоджені об’єкти нерухомого майна. На отримання компенсації за пошкоджене майно вже подано 22 заяви. Три особи вже отримали компенсації. Решта заяв опрацьовуються. Розпочато прийом заяв на отримання компенсації за знищене майно.
  • Куликівська лікарня планового лікування розпочала тендерні процедури з придбання пересувного рентгенівського апарату для обслуговування маломобільних хворих стаціонару.
  • Розпочато роботу з інвентаризації землекористувачів та землевласників. Фахівці у старостинських округах проводять подвірні обходи та приймають громадян в приміщенні старостатів. Перевіряють наявність правовстановлюючих документів щодо володіння/користування землею. Минулого тижня проводили моніторинг у Орлівці, Авдіївці, Виблях. Робота триватиме.
  • Епідемічна ситуація в громаді благополучна. 23 дитини не мають щеплення проти кору. Триває робота з батьками.
  • КП «Куликівське ВУЖКГ» в рамках співпраці з міжнародним благодійним фондом  «NEW WAY» отримало допомогу у вигляді обладнання, зокрема три глибинні насоси, які на початку вересня планує встановити на водозаборах та каналізаційно-насосній станції.
  • Триває робота з прийому заяв на надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Наразі Служба у справах дітей та сім’ї підготувала вже 263 пакети документів для затвердження на виконкомі.  Прийом заяв продовжується.

За результатами обговорення Юлія Постернак дала відповідні доручення виконавцям.