Засідання виконавчого комітету Куликівської селищної ради

25 серпня відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради. Вела засідання селищний голова Юлія Постернак.  Члени виконкому та запрошені розглянули 21 питання порядку денного:

1. Про внесення змін до бюджету Куликівської селищної територіальної громади на 2023 рік.
  2. Про затвердження розрахунків різниці в тарифах.
  3. Про погодження плати за навчання дітей у комунальному закладі «Куликівська мистецька школа» Куликівської селищної ради на 2023-2024 навчальний рік.
  4. Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Куликівська лікарня планового лікування» Куликівської селищної ради на 2023 рік.
  5.  Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  6.  Про вибуття дитини із сім’ї патронатного вихователя.
  7. Про надання дозволу на укладання договору про поділ спадщини.
  8. Про надання дозволу на вчинення правочинів.
  9. Про затвердження Актів комісії із земельних спорів та Обґрунтованих розрахунків.
  10.  Про затвердження структури та загальної чисельності штатних одиниць Куликівського ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області.
  11.  Про затвердження структури та загальної чисельності штатних одиниць Вересоцького ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області.
  12.  Про затвердження структури та загальної чисельності штатних одиниць Горбівського  ліцею Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області.
  13.  Про затвердження структури та загальної чисельності штатних одиниць Ковчинського ліцею імені Л.П. Деполович Куликівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області.
  14. Про затвердження структури та загальної чисельності штатних одиниць комунального закладу «Куликівська мистецька школа» Куликівської селищної ради.
  15. Про затвердження структури та загальної чисельності штатних одиниць комунального закладу «Куликівський заклад дошкільної освіти «Ромашка» Куликівської селищної ради».
  16.  Про зміну адреси об’єкта нерухомого майна.
  17.  Про клопотання до Чернігівського обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.
  18.  Про надання дозволу на видалення дерев.
  19.  Про затвердження рішення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені/пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України від 24.08.2023 №31 «Про відмову у наданні компенсації на відновлення пошкодженого об’єкта Самсоненко Анастасії Анатоліївні за заявою №ЗВ-27.05.2023-14696».
  20. Про затвердження рішення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені/пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України від 24.08.2023 №32 «Про відмову у наданні компенсації на відновлення пошкодженого об’єкта Івашко Ганні Петрівні за заявою №ЗВ-07.08.2023-35063».
  21.  Про затвердження рішення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені/пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України від 24.08.2023 №33 «Про зупинення розгляду заяв щодо надання компенсації для відновлення пошкодженого об’єкта».

З усіх розглянутих питань ухвалили позитивні рішення.