Чотири ліцеї громади розпочали новий навчальний рік

Через дні жалоби урочистості початку нового 2023-2024 навчального року у ліцеях громади відбулися  4 вересня.

Другий навчальний рік в умовах повномасштабної війни школярі громади починають вже не повністю дистанційно, як минулого року. У період літніх канікул за кошти місцевого бюджету були проведені ремонти укриттів у Ковчинському, Вересоцькому та Горбівському ліцеях, які навчатимуться очно. У Куликівському ліцеї капітальний ремонт укриття старшої школи за кошти державної субвенції ще триватиме. У Куликівці очно навчатиметься поки лише початкова ланка. Старша - дистанційно.

Отже цього навчального року до навчання приступили 1104 учні у чотирьох ліцеях - Куликівському,  Горбівському,  Вересоцькому та Ковчинському ім. Л.П.Деполович ліцеї. Вперше за шкільні парти сіли 82 першачки.