До уваги суб’єктів господарювання, юридичних осіб, що мають ліцензію на проведення робіт із землеустрою згідно із законом

Куликівська селищна рада планує замовити виконання робіт по розробленню документації із землеустрою на земельні ділянки комунальної власності Куликівської селищної територіальної громади, згідно рішень тридцять п’ятої сесії Куликівської селищної ради восьмого скликання від 05.09.2023, які оприлюднені на цьому сайті в розділі Документи сесій селищної ради, а саме:

- рішення №1005 «Про надання згоди на зменшення площі та зміну конфігурації земельної  ділянки комунальної власності»;

- рішення №1006 «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), зміну площі та конфігурації земельної ділянки».