Затвердили Програми підтримки ЗСУ

5 вересня відбулася тридцять п’ята сесія Куликівської селищної ради восьмого скликання. Вела сесію селищний голова Юлія Постернак.

На порядок денний було винесено 51 питання. З них 19 земельних  питань, 16 – освітянських питань, 8 питань, що стосуються майна комунальної власності, 2 бюджетних – звіт про виконання бюджету за І півріччя 2023 року та внесення змін до бюджету на 2023 рік. Розглянули інші організаційні і кадрові питання.

Коротко про деякі рішення 35-ї сесії:

• За ініціативи селищного голови ухвалили дві програми підтримки ЗСУ, загальна сума фінансування програм – 2 млн. грн.
  • На підставі особистої заяви достроково припинили повноваження депутата селищної ради Мельник В.М.
  • Ліквідовано чотири освітні заклади: Салтиково-Дівицький та Орлівський ліцеї, Жуківську та Дрімайлівську  гімназії.
  • Внесли зміни до Стутуту КП «Куликівське ВУЖКГ», розширивши види діяльності (послуг) підприємства. Додані наступні види послуг:
  • допоміжна діяльність у рослинництві;
  • виготовлення виробів із бетону для будівництва;
  • підготовчі роботи на будівельному майданчику;
  • монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування;
  • вантажний автомобільний транспорт;
  • комплексне обслуговування об’єктів.

З 50 питань порядку денного затвердили позитивні рішення. Рішення з 38-го питання не прийнято. З результатами поіменного голосування та рішеннями 35-ї сесії Куликівської селищної ради 8 скликання можна ознайомитись на офіційному сайті Куликівської громади: за посиланням: Документи сесій селищної ради. Рішення сесії будуть оприлюднені у термін, визначений чинним законодавством: не пізніше 5 робочих днів від дня ухвалення.