Про надійне функціонування об’єктів критичної інфраструктури, спалах лептоспірозу та інше

12 жовтня в селищній раді відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Вела засідання селищний голова Юлія Постернак.

На порядок денний засідання було винесено 9 питань:

1.Про надійне функціонування котелень централізованого теплопостачання смт Куликівка у разі порушення електрозабезпечення під час проходження опалювального сезону 2023-2024 років.

2.Про  організацію роботи  пунктів незламності у Куликівській громаді, для забезпечення життєдіяльності населення у випадку тривалої відсутності електроенергії.

3. Про попередження пожеж і випадків травмування та загибелі людей на них в пожежонебезпечний зимовий період 2023-2024 року.

4. Про організацію укриття населення у фонді захисних споруд цивільного захисту.

5.Щодо визначення місць знищення вибухонебезпечних предметів.

6.Про затвердження складу  оперативного штабу з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2023 – 2024 року.

7.Про належний контроль за якістю питної води, яка споживається населенням.

8.Про надійне функціонування об’єктів критичної інфраструктури Куликівської селищної територіальної громади.

9.Про спалах лептоспірозу та недопущення нових випадків лептоспірозу серед населення Куликівської громади.

Заслухавши і обговоривши інформацію доповідачів  комісія  затвердила рішення з дорученнями до виконання відповідним службам.