Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

«Капітальний ремонт під’їзду до кладовища від дороги місцевого значення Р 67 Салтикова Дівиця-Вересоч-Кладьківка, яка знаходиться на території Куликівської селищної ради, Чернігівського району, Чернігівської області»

1. Мета проведення закупівлі

Забезпечення безперервного, безперешкодного руху транспортних засобів

2. Замовник

Куликівська селищна рада Чернігівської області

3. Код ЄДРПОУ

4. Вид процедури

Відкриті торги з особливостями

5. ID номер

UA-2023-10-26-003500-a

6. Предмет закупівлі

Капітальний ремонт під’їзду до кладовища від дороги місцевого значення Р 67 Салтикова Дівиця-Вересоч-Кладьківка, яка знаходиться на території Куликівської селищної ради, Чернігівського району, Чернігівської області, (Код ДК 021:2015:45230000-8 «Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь»)

7. Обґрунтування технічних, якісних характеристик

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника, з урахуванням вимог чинного законодавства та відповідають базовим технічним вимогам.

Технічне завдання до предмета закупівлі викладене в Додатку 3 до тендерної документації.

8. Обґрунтування розміру бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення, визначений відповідно до потреб, становить 3045956,40 грн (три мільйони сорок п’ять тисяч дев’ятсот п’ятдесят шість гривень 40 копійок), згідно з кошторисними призначеннями на 2023 рік (додатково виділені кошти у зв’язку з наявною потребою у предметі закупівлі).

9. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося з врахуванням кошторисної документації робочого проекту та наявних кошторисних призначень.