Розпочинається інвентаризація землекористувачів та землевласників у селах Грабівка та Бакланова Муравійка

Куликівська селищна рада розпочинає  інвентаризацію землекористувачів та землевласників у селах Грабівка та Бакланова Муравійка.

З метою звірки даних щодо власників, користувачів земельних ділянок, визначення місця розташування земельних ділянок, їх меж, розміру, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються або використовуються без відома, просимо власників та користувачів земельних ділянок сіл Грабівка та Бакланова Муравійка.

Фахівці здійснюватимуть прийом громадян в адмінприміщеннях сіл.  На прийом з собою необхідно мати Державні акти на всі земельні ділянки (в тому числі і на паї та будинки) та інші правовстановлюючі документи  на землю.

Графік прийому буде розміщений на дошках оголошень та в громадських місцях. Слідкуйте за оголошеннями!

Крім того буде здійснюватись подвірний обхід.

Просимо сприяти роботі фахівців з інвентаризації!!!!