Заслухали звіт про виконання бюджету за 9 місяців 2023 року

07 листопада відбулося чергове засідання виконкому. Вела засідання перший заступник селищного голови Тетяна Сосімович.

Члени виконкому розглянули 9 питань порядку денного.

Заслухали інформації начальника відділу фінансів Наталії Качкарди про звіт про виконання бюджету Куликівської селищної територіальної громади за 9 місяців 2023 року  та про внесення змін до бюджету Куликівської селищної територіальної громади на 2023 рік.

Розглянули також питання щодо захисту прав та інтересів дітей, які перебувають на обліку Служби у справах дітей та сім’ї, питання призначення помічника дієздатній фізичній особі, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої правата обов’язки, питання про затвердження Актів комісії із земельних спорів.

Затвердили експертні висновки щодо проєктоно-кошторисної документації з трьох проєктів розвитку Куликівського ліцею.

З усіх розглянутих питань ухвалили позитивні рішення.

Детальніше з рішеннями виконавчого комітету від 07.11.2023 можна буде ознайомитись на цьому ж сайті за посиланням Документи засідань виконавчого комітету. Рішення будуть оприлюдненні у термін не пізніше 5 робочих днів від ня ухвалення, відповідно до чинного законодавства.