Вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні

Щороку четвертої суботи листопада Україна вшановує пам’ять жертв голодоморів. Цьогоріч вшанування пов’язують ще й  90-тими роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні - найстрашнішого і наймасовішого за кількістю знищених голодом українців.

25 листопада біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років  відбувся мітинг-реквієм. Громадськість  Куликівки вшанувала пам’ять мільйонів безвинно закатованих голодом жертв злочинного комуністичного радянського режиму.

Куликівський селищний голова Юлія Постернак, працівники селищної ради, установ селища, освітяни поклали символічні колоски пшениці до пам’ятного знаку жертвам Голодомору та о 16.00 разом із всією країною запалили свічки пам’яті .