УВАГА! Розпочинається інвентаризація землекористувачів та землевласників у Вересочі та Горбовому

Куликівська селищна рада розпочинає  інвентаризацію землекористувачів та землевласників:

Вересоч - з 08.01 2024

Горбове -  з 10. 01.2024.

З метою звірки даних щодо власників, користувачів земельних ділянок, визначення місця розташування земельних ділянок, їх меж, розміру, правового статусу, виявлення земель, що не використовуються або використовуються без відома, просимо власників та користувачів земельних ділянок сіл Вересоч та Горбове підготувати правовстановлюючі документи для проведення інвентаризації.

Фахівці здійснюватимуть прийом громадян в адмінприміщеннях сіл.  У Горбовому - по середах з 10.00. У Вересочі - щодня з 9.00. На прийом з собою необхідно мати Державні акти на всі земельні ділянки (в тому числі і на паї та будинки) та інші правовстановлюючі документи  на землю.

Крім того буде здійснюватись подвірний обхід.

Просимо сприяти роботі фахівців з інвентаризації!!!