Перший візит голови Чернігівської районної ради до Куликівської громади

10 січня у громаді з робочим візитом побувала голова Чернігівської районної ради Тетяна Кузнецова-Молодчая. Це перший візит голови Чернігівської районної ради до Куликівської громади. Традиційно він був ознайомчим.

У селищній раді відбулася робоча зустріч голови районної ради  із Куликівським селищним головою Юлією Постернак. Діалог посадовців був об’ємним і різноплановим. Говорили про життя громади у період бойових дій на Чернігівщині, про підтримку ЗСУ, волонтерський рух, про реформи освіти, медицини, соціальної сфери,  проблеми і досягнення громади та багато іншого.

Після зустрічі в селищній раді відвідали Куликівський ліцей та Центр позашкільної освіти, де оглянули процес сучасної трансформації закладу.

На завершення візиту обговорили перспективи співпраці  двох представницьких органів та домовилися тримати постійну комунікацію.