У 2023 році селищною радою надано більше 22 тис. адміністративних послуг

На нараді з керівниками відділів апарату селищної ради, яку провела 19 січня селищний голова Юлія Постернак обговорили підсумки роботи у 2023 році та озвучили головні завдання на найближчі тижні. Говорили зокрема про наступне:

• Триває підготовка до встановлення системи електронного голосування для депутатів селищної ради. Система придбана в рамках грантового проєкту.
  • До наступної сесії планують розробити проєкт програми надання разової матеріальної допомоги погорільцям.
  • До переліку адміністративних послуг, які надає відділ ЦНАП, незабаром додається пакет послуг ветеранам війни та членам родин ветеранів.
  • У 2023 році Відділ "ЦНАП" виконавчого комітету Куликівської селищної ради надав 22 032 адміністративні послуги.
  • Селищна рада розпочала співпрацю з міжнародною неурядовою організацією Данська рада у справах біженців / DRC Наразі триває цикл тренінгів з поліпшення ментального здоров’я для родин захисників. Донори безпосередньо також працюють з соціально вразливими категоріями громадян.
  • У січні вже запрацювала Програма поховання померлих безрідних та невідомих громадян Куликівської селищної ТГ на 2024-2026 роки, яку затвердили на 37-й сесії селищної ради.  Коштом програми було організовано поховання померлої особи.
  • Триває інвентаризація землекористувачів та землевласників. У січні фахівці розпочали роботу у Горбовому та Вересочі.
  • Продовжується співпраця з французьким благодійним фондом «Актед». Наразі донори надають допомогу постраждалим родинам у ремонті пошкодженого житла. Минулого року БФ «Актед» надав фінансової допомоги на придбання твердого палива жителям постраждалих сіл на суму 4,6 млн грн.
  • За 2023 рік до селищної ради надійшло 318 звернень громадян.

Обговорили інші нагальні питання.

За результатами наради селищний голова дала відповідні доручення керівникам відділів.