Про проведення конкурсу  на надання послуг з вивезення побутових відходів

  • 218

Фото без опису

 

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення конкурсу  на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Куликівської селищної ради

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Куликівської селищної ради, смт Куликівка, вул. Миру,67.

Підстава для проведення конкурсу:

рішення виконавчого комітету Куликівської селищної ради від 30.11. 2023року №227 «Про затвердження складу комісії з проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Куликівської селищної ради та проведення конкурсу».

Місце і час проведення конкурсу, номер телефону особи, в якої  можна ознайомитися з умовами надання  послуг з вивезення побутових відходів:

26 лютого 2024 року о 14 годині у приміщенні селищної ради, контактний номер телефону уповноваженої особи (04643)2-14-33.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: 
-наявність матеріально-технічної бази; 
-вартість надання послуг; 
-досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; 
-наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації. 
Характеристика території, де повинні надаватися послуги з 

поводження   з   побутовими  відходами:  розміри  та  межі  певної території  та  перелік  розміщених  у  зазначених  межах  об’єктів утворення   побутових   відходів,  середня  відстань  до  об’єктів поводження з відходами та їх місцезнаходження: 

послуги мають надаватись на території всіх населених пунктів громади, відповідно до затверджених схем санітарного очищення населених пунктів із максимально можливим відсотком його сортування.

Середня відстань до паспортизованих полігонів ТПВ складає 10,0 км.

Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення: 

об’єктами утворення побутових відходів від загального їх об’єму є: 20%-багатоквартирні житлові будинки( 25 одиниць), забезпечені контейнерами для збирання побутових відходів; 60% - одноквартирні житлові будинки(7811 одиниць); 20%- об’єкти торгівлі, установи та організації.

Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження з побутовими відходами (об’єкти перероблення, сортування, утилізації, видалення відходів, об’єкти поводження з небезпечними відходами у складі побутових відходів тощо) відповідно до правил благоустрою територій населеного пункту, розроблених з урахуванням схеми санітарного очищення населеного пункту:

паспортизовані полігони твердих побутових відходів смт Куликівка, сіл: Вересоч, Вершинова Муравійка, Грабівка, Дроздівка. Каналізаційні очисні споруди КП «Куликівське виробниче управління житлово-комунального господарства» розділ 2 п.2.24 Правил благоустрою.

Способи,  місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

Для участі в конкурсі необхідно надати оригінали або  засвідчені  в  установленому  законодавством  порядку копії таких документів: 
-балансового звіту суб'єкта господарювання за останній звітній період; 
-довідки відповідних органів державної  податкової служби і 

Пенсійного фонду України про відсутність (наявність) 

заборгованості за  податковими  зобов'язаннями та платежами до 

Пенсійного фонду України; 
-документа, що містить інформацію про технічний потенціал суб'єкта господарювання (кількість спеціально обладнаних транспортних засобів, які перебувають на балансі суб'єкта господарювання, наявність власної ремонтної бази та контейнерного парку тощо); 
-документа, що містить відомості про обсяги надання послуг  із збирання  та  перевезення  твердих,  великогабаритних,  ремонтних, рідких побутових відходів за останній рік; 
-технічних паспортів на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду; 
-довідки-характеристики спеціально обладнаних транспортних 

засобів: тип, вантажопідйомність, наявність пристроїв автоматизованого геоінформаційного контролю та супроводу перевезення побутових відходів, реєстраційний номер, найменування організації, якій належать  спеціально обладнані транспортні засоби, номер телефону керівника такої організації; 
-довідки про забезпечення створення умов для щоденного миття 

спеціально обладнаних транспортних засобів, їх паркування та технічного обслуговування; 
-довідки про проходження водіями медичного огляду; 
-документа, що  містить  відомості про досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; 
-документа, що містить інформацію про кількість відходів, залучених учасником до повторного використання; кількість відходів, які використовуються як вторинна сировина; кількість відходів, які відправляються на захоронення, тощо; 
-інших документів, які подаються за бажанням учасника конкурсу і містять відомості про його здатність надавати послуги з вивезення побутових відходів (впровадження роздільного збирання, інформація про наявність диспетчерської служби тощо) належного рівня якості. 

Заяви на участь у конкурсі приймаються з 25 січня по 23 лютого 2024 року включно за адресою:16300, Чернігівська область, Чернігівський  район, смт Куликівка, вул. Миру,67.

Виконавчий комітет Куликівської селищної ради