Продовжується інвентаризація землеволодінь

26 січня на апаратній нараді з керівниками та спеціалістами структурних підрозділів селищної ради, яку провела селищний голова Юлія Постернак, обговорили завдання та плани  на найближчі тижні.

Йшлося про наступне:

• Селищна рада розпочинає співпрацю з відповідними службами щодо організації заходів з регулювання популяції лисиць, які останнім часом все частіше заходять в населені пункти та домогосподарства, нищать птицю та несуть загрозу розповсюдження сказу.
  • Триває інвентаризація громадських криниць для укладення договорів щодо санітарного контролю за якістю води.
  • Триває підготовка до встановлення системи електронного голосування «Голос».
  • Продовжується інвентаризація землеволодінь. Наразі фахівці працюють у Горбовому, Ковчині та Вересочі.
  • Цього року, орієнтовно з лютого по квітень, планується проведення соціальної акції «Наближуємо послуги – скорочуємо відстань», яка була започаткована минулого року за ініціативи селищного голови.
  • Триває підготовка звіту селищного голови за підсумками 2023 року.
  • За підтримки ЮНІСЕФ розпочали ремонти  нових приміщень укриття в Куликівському ЗДО «Ромашка».
  • На початку лютого у селищні раді планується провести круглий стіл за участі підприємств-надавачів послуг з водопостачання щодо врегулювання усіх проблемних  питань.

Обговорили інші нагальні питання.

За результатами наради селищний голова дала відповідні доручення виконавцям.