Своєчасне щеплення - єдиний шлях попередження важких наслідків інфекційних хвороб

7 лютого у селищній раді відбулося друге навчання в рамках проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я» (2022-2027 рр.) за фінансування американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується організацією Пакт у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss TPH), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейським інститутом політики громадського здоров’я (ЄІПГЗ) та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерацї охорони здоров’я Філадельфії (Temple/Drexel/HFP), а також громадської спілки «Коаліція за вакцинацію».

Даний проєкт полягає у зміцненні спроможності Уряду України попереджувати, виявляти та реагувати на загрози громадському здоров’ю, забезпечити виконання критично важливих функцій громадського здоров’я в кризовий період та захистити здоров’я усіх українців, у тому числі вразливих та маргіналізованих груп, а також розширювати та забезпечувати послуги з охорони психічного здоров’я для населення, що зазнало впливу війни.

Один з важливих аспектів роботи Проєкту  – це збільшення охоплення населення вакцинацією.

Єдиним механізмом попередження важких наслідків є своєчасне профілактичне щеплення.

Учасники навчання отримали корисну інформацію від спікерів проекту  про всі види щеплень та важливості своєчасної вакцинації, як попередження захворювання.