ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ОБҐРУНТУВАННЯ

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

найменування замовника: Комунальний заклад «Куликівський заклад дошкільної освіти «Ромашка» Куликівської селищної ради

місцезнаходження  замовника: Україна, 16300, Чернігівська обл.,Чернігівський район, смт Куликівка, вулиця Пирогова, будинок 14-Б

Ідентифікаційний код замовника:21406864

категорія замовника: 3 (підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону)

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ):  Придбання обладнання для благоустрою території комунального закладу «Куликівський заклад дошкільної освіти «Ромашка» Куликівської селищної ради» (збірний ігровий комплекс)  (код за ЄЗС ДК 021:2015  37530000-2       Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)

Вид процедури закупівлі: ВІДКРИТІ ТОРГИ (з урахуванням особливостей, які передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178)

Ідентифікатор  процедури закупівлі:  UA-2024-02-13-006171-a

Очікувана вартість предмета закупівлі: 850000,00 грн.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товару методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275.

Розмір бюджетного призначення: Закупівля здійснюється на очікувану вартість.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик.

Термін постачання: до 30.04.2024 року.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника, з урахуванням вимог чинного законодавства та відповідають базовим технічним вимогам.

Технічна специфікація до предмета закупівлі викладена в Додатку 2 до тендерної документації.