Виконавчий комітет селищної ради запрацював у системі електронного голосування "Голос"

28 лютого в селищній раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний було винесено 31 питання.

У засіданні виконкому взяла участь помічник депутата Чернігівської обласної ради Віктора Труша Марія Попович.

Члени виконкому вперше голосували за допомогою системи електронного голосування "Голос".

Заслухали звіт директора комунального закладу "Центр культурних послуг" Марини Андрушко про роботу закладу у 2023 році.

Розглянули блок з 10 питань щодо захисту прав дітей, ухвалили позитивні рішення.

Ухвалили рішення про взяття на квартирний облік жителя громади - інваліда війни.

Розглянули блок з 11 питань щодо виплати громадянам компенсації за пошкоджене/знищене майно.

Затвердили рішення про організацію ведення обліку дітей дошкільного віку та учнів у населених пунктах громади, про затвердження висновків опікунської ради, про надання дозволу на видалення дерев. Розглянули інші питання.

З усіх розглянутих питань затверджені позитивні рішення.

Детальніше з рішеннями виконкому від 28.02.2024 можна буде ознайомитись на цьому сайті за посиланням: https://kulykivska-gromada.gov.ua/dokumenti-zasidan-vikonavchogo-komitetu-selischnoi-radi-15-08-50-05-03-2019/

Рішення будуть оприлюдненні у термін не пізніше 5 робочих днів, відповідно до вимог чинного законодавтсва.