Куликівська селищна рада та Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб підписали Меморандум про співпрацю

6 березня у селищній раді генеральний директор державної установи «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Олександр Чепурний та Куликівський селищний голова Юлія Постернак підписали Меморандум про співпрацю.

Документ має за мету консолідувати спільні зусилля щодо виявлення та оцінки наявних факторів ризику неінфекційних захворювань на території громади, популяризації здорового способу життя, з метою зниження шкоди здоров’ю громадян, спричиненої тютюнокурінням, вживанням алкоголю, нездоровим харчуванням та малорухливим способом життя.

Меморандум укладений терміном на два роки.

Після підписання Меморандуму представники Чернігівського обласного центру контролю та профілактики хвороб та Куликівської громади обговорили Стратегію запровадження на території моделі «Здорова громада».

За матеріалами ДУ «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»