Обговорили актуальні питання освітянської галузі

7 березня селищний голова Юлія Постернак провела чергову нараду керівників освітянської галузі.

Подібні наради вже стали систематичними. Це допомагає керівництву громади тримати руку на пульсі однієї з найбільших і найважливіших галузей громади.

На порядок денний наради було винесено наступні питання:

1.Про стан надання освітніх послуг закладами освіти громади.

2.Про стан виконання фінансових та адміністративно-господарських робіт у закладах освіти громади.

3.Про підготовку та проведення спортивних змагань Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч».

4.Про роботу щодо фінансового забезпечення закладів освіти і культури – фінансових автономій.

5.Про структуру навчального року.  Про проведення НМТ у 2024 році. Про участь в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних олімпіадах і конкурсах.

6.Про організацію роботи по залученню позабюджетних коштів та послуг, робота із грантовими проектами.

Юлія Постернак наголосила на необхідності змінювати підходи в комунікації між педагогами і дітьми, створювати для дітей комфортне емоційне середовище у освітніх закладах. Домовилися з керівником організувати зустріч учнів Ковчинського ліцею ім.Л.Д.Деполович  з головою громади, на якій діти матимуть можливість дізнатися про роботу місцевого самоврядування, цікаве про громаду, висловити свої ідеї і бачення  розвитку громади.

Обговорили фінансово-господарські питання роботи закладів, відкриття та проведення спортивних змагань Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч»,   етапи завершення навчального року, зокрема участь випускників у національному мультипредметному тесті. Говорили про досягнення в олімпіадах, про оновлення списків дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, про проведення тренінгів для учителів, інші питання.

За результатами наради селищний голова дала відповідні доручення виконавцям.