Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі торфобрикету

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КУЛИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі торфобрикету, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

найменування замовника: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КУЛИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

місцезнаходження замовника: Україна, 16300, Чернігівська область, Чернігівський район, селище Куликівка, вулиця Миру, будинок 93

Ідентифікаційний код замовника: 32747519

категорія замовника: 3 (підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону)

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Нафтопродукти (Бензин А-95 та дизельне паливо) (код за ЄЗС ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти)

Вид процедури закупівлі: ВІДКРИТІ ТОРГИ (з урахуванням особливостей, які передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178)

Ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2024-03-12-005873-a

Очікувана вартість предмета закупівлі: 167 000,00 грн

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товару методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275.

При цьому розрахунок очікуваної вартості проводився згідно з аналізом цін на бензин А-95 та дизельне паливо на дату формування очікуваної вартості предмета закупівлі.

Розмір бюджетного призначення: Закупівля здійснюється на очікувану вартість.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик.

Термін постачання: до 31.12.2024 року.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника, з урахуванням вимог чинного законодавства та відповідають базовим технічним вимогам.

Технічна специфікація до предмета закупівлі викладена в Додатку 2 до тендерної документації.