У громаді почастішали пожежі через спалювання сухої рослинності

18 березня селищний голова Юлія Постернак провела розширену нараду з керівниками структурних підрозділів селищної ради, установ та підприємств громади.

Керівники звітували про роботу установ, озвучили плани на наступні тижні, обговорили проблемні питання.

Коротко про головні теми:

• З початку року до бюджету громади надійшло 26 млн. грн, з них – 14.2 млн. грн – власні доходи, решта  трансферти.
  • Комунальне підприємство займається видаленням аварійних дерев, впорядкуванням кладовищ, заготівлею дров для бюджетних установ, прибиранням територій від сміття.
  • На території громади почастішали пожежі в екосистемі. Це пов’язане зі спалюванням сухої рослинності. Хоча це заборонено законом і карається штрафами несвідомі громадяни продовжують практику спалювання сухостою і не лише на власних земельних ділянках.  Так, лише з початку березня зафіксовано 14 пожеж. На порушників складено 5 протоколів. Штраф за спалювання сухої рослинності - 3060 грн.
  • За фінансування міжнародного донора  БФ «NEW WEY» у Грабівці розпочали роботи з ремонту приміщень у адмінбудівлі для подальшого облаштування тут фельдшерського пункту. Паралельно тривають роботи з облаштування внутрішнього санвузла у Жуківському ФП. Наразі пробили свердловину та підвели до приміщення воду.
  • Епізоотична ситуація у громаді благополучна. Фахівці ветеринари продовжують щеплення собак та котів проти сказу, триває також вакцинація птиці.
  • На території громади зафіксовано три випадки інфекційної хвороби  корости та три випадки вітряної віспи.
  • Центр соціальних служб продовжує співпрацю з благодійними фондами та організаціями. Минулого тижня разом з представниками церкви «Спасіння» відвідали Грабівку, де 14 родин отримали від благодійників гуманітарну допомогу продуктами харчування.
  • За фінансової підтримки ЮНІСЕФ у Куликівському ЗДО «Ромашка» завершується ремонт укриття.
  • У громаді продовжується соціальна акція "Наблжуємо послуги - скорочуємо відстань". Минулого тижня робоча група фахівців побували у Кладьківці та Хибалівці. Цього тижня за графіком - Ковчин, Авдіївка.

Юлія Постернак доручила комунальникам організувати толоку з прибирання територій із задіянням працівників установ, медичним установам - розробити графіки виїздів лікарів у села.

За результатами наради були дані й інші дручення виконавцям.