Проєкт «Наближуємо послуги – скорочуємо відстань»: робоча група працювала в Ковчині та Авдіївці

22 березня  робоча група фахівців служб громади у рамках соціального проєкту «Наближуємо послуги – скорочуємо відстань» відвідала Ковчин та Авдіївку.

На зустрічах з жителями сіл фахівці інформували зокрема про:

• Програми з питань соціального захисту, які були затверджені селищною радою  на 2024 рік та співпрацю з благодійними організаціями.
  • Можливість надання виїзних соціальних послуг перукаря, швачки, взуттєвика безпосередньо   на території сіл.
  • Перелік адміністративних послуг, які надає ЦНАП та можливість попередньої реєстрації у електронній черзі.
  • Про продовження інвентаризації землеволодінь, необхідність упорядкування земельних відносин.
  • Про послуги, які надає Центр соціальних служб сім’ям, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Обговорилм інші питання.

Як і в інших селах фахівці надали індивідуальні консультації громадянам.

Під час зустрічей жителі сіл порушували наступні питання:

- щодо отримання допомоги від Міжнародних організацій;

- щодо отримання транспортних  карток на проїзд особам, які  мають право на пільговий проїзд;

- щодо графіку роботи пересувного відділення Укрпошти;

- щодо виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам;

- щодо окультурення центральної вулиці с.Авдіївка шляхом встановлення паркану вздовж вулиці;

-земельні питання.