Куликівське ВУЖКГ розпочало заміну зношених ділянок водогону у селищі
01 квітня селищний голова Юлія Постернак провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів селищної ради. Керівники звітували про роботу підрозділів, озвучили плани на наступні тижні, обговорили проблемні питання.
Коротко про окремі теми наради:
- Ймовірно, якщо дозволять погодні умови, цього тижня у громаді буде завершено опалювальний сезон.
- Команда волейболістів громади, яка цього року стала чемпіоном області, готується до участі у Всеукраїнських змаганнях. Селищна рада підтримає участь команди у спортивному турнірі високого рівня.
- Відділ містобудування, архітектури та ЖКГ працює над упровадженням реєстру поштових адрес.
- Триває інвентаризація землеволодінь у населених пунктах громади. Її результати помітні у вигляді додаткових надходжень до бюджету від оренди землі.
- Фахівці відповідних підрозділів починають напрацювання алгоритму проведення погосподарського обліку у громаді.
- КП «Куликівське ВУЖКГ» розпочало виготовлення бетонних кілець. Уже є перші замовлення. Також підприємство розпочало роботу із заміни найбільш зношених ділянок водогону. Труби отримали в рамках програми співпраці з фондом ЮНІСЕФ.
- Комунальне підприємство селищної ради займається впорядкуванням кладовищ та прибиранням територій від сміття. У першій половині квітня планується провести велику толоку з прибирання територій.
- Завершено компанію з декларування доходів. Працівники селищної ради та депутати стовідсотково подали декларації вчасно.
- Триває соціальний проєкт «Наближуємо послуги - скорочуємо відстань» Минулого тижня робоча група фахівців працювала у Горбовому та Виблях. Цього тижня планується виїзд у Вересоч та Дрімайлівку.
За результатами наради селищний голова дала відповідні доручення виконавцям.