Куликівська громада поновлює членство у Всеукраїнській асоціації громад

05 квітня відбулася сорокова сесія Куликівської селищної ради 8-го скликання. Головувала на сесії селищний голова Юлія Постернак.

У роботі сесії взяли участь депутатка Чернігівської обласної ради Валентина Мельник та помічниця депутата обласної ради Віктора Труша Марія Попович.

На порядок денний було внесено 7 питань, з яких 6  -  щодо розпоряджання комунальним майном.

Одним з рішень 40-ї сесії  поновили членство Куликівської селищної ради у Всеукраїнській асоціації громад (ВАГ). Куликівська селищна рада  стала членом ВАГ ще до об’єднання. Тепер членство поновлене у статусі територіальної громади.

З усіх питань порядку денного ухвалили позитивні рішення.

З результатами поіменного голосування та рішеннями 40-ї сесії Куликівської селищної ради 8 скликання можна ознайомитись на офіційному сайті Куликівської громади: за посиланням: Документи сесій селищної ради. Рішення сесії будуть оприлюднені у термін, визначений чинним законодавством: не пізніше 5 робочих днів від дня ухвалення.