Нараховано матеріальну допомогу постраждалій від пожежі родині

10 квітня під головуванням першого заступника селищного голови Тетяни Сосімович відбулося засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги постраждалим від пожежі або стихійного лиха.

Розглянули 1 заяву  жительки селища Куликівка, будинок якої нещодавно постраждав від пожежі.

Попередньо комісія здійснила обстеження житлового будинку. Загалом конструкції будівлі не постраждали. Пошкоджені дах і стеля.

За результатами роботи комісії громадянці С. нараховано одноразову матеріальну допомогу у розмірі 30 тис.грн.

Кошти з місцевого бюджету для матеріальної підтримки громадян, передбачені   Програмою надання одноразової матеріальної допомоги постраждалим від пожежі або стихійного лиха на 2024-2026 роки, яка була затверджена рішенням 38-ї сесії селищної ради 21.02.2024.