Посадовці громади успішно пройшли навчання у сфері цивільного захисту

10 квітня, у рамках ініціативи з підвищення кваліфікації та готовності до дії в екстремальних умовах, представники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області провели  функціональне навчання та перевірку знань посадових осіб Куликівської селищної територіальної громади в рамках навчального курсу "Посадові особи, які очолюють збірні та приймальні пункти".

Учасники навчання отримали поглиблені знання з організації евакуації, розгортання приймальних пунктів та проведення необхідних заходів для забезпечення безпеки та підтримки постраждалих. Посадовці громади (старости) високо оцінили програму навчання, відзначивши її практичну спрямованість та актуальність для їхньої роботи.

Участь у навчальних програмах та перевірка знань з цивільного захисту є важливим кроком у підготовці посадових осіб до ефективної роботи у надзвичайних ситуаціях.