Про благодійний Великодній ярмарок, соціальні послуги, ремонти укриттів та інше

На розширеній нараді, яку 29 квітня провела селищний голова Юлія Постернак, керівники структурних підрозділів селищної ради, комунальних установ та підприємств громади звітували про поточну роботу,  озвучували плани на наступні тижні, обговорювали проблемні питання.

Коротко про обговорювані теми:

• Цього тижня починаються будівельні роботи з ремонту укриття Горбівського ліцею.  Проєкт реалізується у співпраці із Швейцарським бюро співробітництва в Україні щодо реалізації Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти», а саме Ініціативи «DECIDE: ВІДБУДОВА».
  • Подано заявку на отримання державної субвенції для капітального ремонту укриття Куликівського ліцею. Очікуємо результатів.
  • У рамках співпраці з міжнародною недержавною організацією «Електрики без кордонів» Куликівський ліцей отримав сонячні панелі та генератор. Сьогодні розпочали монтування сонячної станції. Це дасть можливість закладу зміцнити свою енергетичну потужність на автономність.
  • Минулого тижня провели обстеження додатково ще 10 пошкоджених будинків у Баклановій Муравійці. Складені відповідні акти.
  • Тривають виїзди мобільної група працівників територіального центру соціального обслуговування(надання соціальних послуг) з метою надання побутових послуг на місцях. Минулого тижня працювали у Салтиковій  Дівиці. Перукарські послуги надаються на місці. До майстра з ремонту взуття та швачки збираються замовлення. Цього тижня працюватимуть у Грабівці та Орлівці.
  • Центр соціальних служб минулого тижня здійснив виїзди до сіл Горбове, Виблі, Ковчин, Жуківка. Обстежено 23 родини. Триває співпраця центру з християнською місією «Спасіння», у рамках якої  родини, які перебувають на обліку Центру, отримують продуктові набори.
  • Куликівська громада у числі 8 громад області у рамках співпраці з дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ відібрана до участі у проєкті «Родина для кожної дитини», який передбачає підтримку та популяризацію створення патронатних сімей. Фахівчиня Центру соціальних служб пройшла відповідне навчання в рамках проєкту. Центр активізує роботу з пошуку кандидатів на створення патронатних та прийомних сімей.
  • КП «Куликівське ВУЖКГ» продовжує надавати послуги з викачування вигрібних ям, виготовлення та встановлення бетонних кілець. З початку року вже було виготовлено та встановлено 130 бетонних кілець. Підприємство надає  послуги з оранки городів. Сезон диктує зростання попиту. У середині травня плануються роботи із валкування селищного сміттєзвалища.
  • Завершується благоустрій Алеї Героїв на новому кладовищі селища. Цього тижня планують  встановити лави уздовж тротуарної доріжки. Триває упорядкування кладовищ, видалення аварійних дерев.
  • За І квартал цього року ЦНАП надав 5169 адміністративних послуг. Найбільше – 1029 – державна реєстрація речових прав. 207- паспортні послуги. Користуються попитом і нещодавно започатковані ветеранські послуги. ЦНАП активно працює над упровадженням послуг з реєстрації народження та шлюбу.
  • Триває інвентаризація землеволодінь у Салтиковій Дівиці. Минулого тижня розпочали інвентаризацію у Кладьківці. З початку року фахівці перевірили  8600 земельних ділянок. За 2023 рік було перевірено 11235 ділянок.
  • Минулого тижня провели моніторинг вільних будинків по громаді, де в разі негайної потреби можна розмістити переселенців.
  • У Салтиковій Дівиці знову зафіксовано випадок захворювання на лептоспіроз.
  • Сектор соціального захисту населення розпочав співпрацю з БФ «Рокада» щодо підтримки соціально вразливих категорій населення.
  • 30 квітня планується проведення благодійного Великоднього ярмарку на підтримку ЗСУ. Готують до встановлення вуличні Великодні інсталяції у населених пунктах громади.

За підсумками обговорення були дані відповідні доручення виконавцям.