Про роботу усіх галузей за підсумками 4-х місяців. Цікава статистика

07 травня селищний голова Юлія Постернак провела розширену нараду з керівниками структурних підрозділів селищної ради, установ та підприємств,  на якій зокрема обговорили підсумки роботи за місяці цього року,  звітували про поточну роботу, озвучували плани на наступні тижні, обговорювали проблемні питання.

Звучало багато статистичної інформації. Але саме вона дає можливість оцінити динаміку роботи та поточну ситуацію у громаді.

Тезово про деякі обговорювані теми:

• Мобілізація. Нове в законодавстві. Призовний вік – з 18 до 25 років. 25-60 – військовозобов’язані особи, що підлягають мобілізації. Термін «обмежено придатний» вилучено. З 24.02.2022 у громаді мобілізовано 882 особи, з початку року – 39 чол.
  •  Сесійна діяльність: З початку року проведено 3 сесії селищної ради. Розглянули 92 питання.
  • Бюджет: за  4 місяці надійшло доходів 48 млн. грн, з них власних доходів 22 млн. грн. Решта – трансферти. У порівнянні з минулими роками доходи знижені. Причини – держава забрала від громад військове ПДФО, на нашій території працюють податкові пільги для аграріїв. Це втрати для бюджету орієнтовно у  6,2 млн. грн.
  • Дуже повільно триває сплата земельного податку фізичними особами! Громадянам варто активізуватися щоб не сплачувати потім ще й пеню!!!
  • Освіта: усі заклади працюють. Наразі у 4-х ліцеях навчається 1106 учнів. 9 маршрутів підвозу. У ЗДО «Ромашка» зростає кількість вихованців. Сьогодні їх 192. Головна увага укриттям та покращенню освітянської бази. Заклади активно працюють у грантових проєктах.
  • Соціальний захист: тривають виїзди мобільної бригади територіального центру у населені пункти, надають побутові послуги. Загалом з початку року надали послуг ( на дому, платних побутових) 1266 особам.
  •  Відбудова: працює комісія з нарахування компенсацій. 25 осіб отримали житлові сертифікати за знищене житло.
  • Земля: триває інвентаризація землеволодінь з початку року вже перевірили 10 тис. ділянок.
  • Культура: проведено 6 благодійних заходів на підтримку ЗСУ, зібрано 60 тис. грн.
  • ЦНАП: надано з початку року більше 5 тис. адмінпослуг.
  • Медицина: Куликівська ЛПЛ підписала 11 пакетів з НСЗУ на надання медичних послуг. Закупили офтальмологічний томограф. За кошти донорів тривають ремонти Грабівського та Жуківського ФП.

Обговорили й інші питання.

За підсумками обговорення були дані відповідні доручення виконавцям.