До уваги суб’єктів господарювання, юридичних осіб, що мають ліцензію на проведення робіт із землеустрою згідно із законом!

Куликівська селищна рада планує замовити виконання робіт по розробленню документації із землеустрою на земельні ділянки комунальної власності Куликівської селищної територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області, згідно рішень Куликівської селищної ради, які оприлюднені на цьому сайті в розділі Документи сесій селищної ради, а саме:

- рішення сорок другої сесії Куликівської селищної ради восьмого скликання від 26.06.2024 № 1288 «Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності за межами населеного пункту села Дроздівка»;

- рішення сорок другої сесії Куликівської селищної ради восьмого скликання від 26.06.2024 № 1290 «Про розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки зі зміною її цільового призначення».