Інвентаризація землі, виконання бюджету, проєктна діяльність

01 липня перший заступник селищного голови Тетяна Сосімович провела апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів селищної ради.

Керівники прозвітували про роботу підрозділів, озвучили плани на найближчі тижні.

Тезово про обговорюване:

• За І півріччя 2024 року до бюджету громади надійшло 67 млн. грн доходів, що становить 102,4 % до прогнозних показників. З них – 32, 7 млн – власні доходи, решта – трансферти.
  • Селищна рада продовжує роботу з подання проєктних заявок на участь у грантових програмах та конкурсах. Наразі зосередились на сфері соціального захисту населення. Паралельно триває реалізація розпочатих проєктів  за напрямками – підтримка розвиток малого, мікробізнесу(МОМ), розвиток сімейного патронату(ЮНІСЕФ), ремонти ФП (NEW WEY),  ремонт укриття у Горбівському ліцеї (DECIDE).
  • Продовжується інвентаризація земель. Минулого тижня розпочали роботу у Кладьківці на масиві «Нова пристань», де розташовані дачні будівлі. Власники та орендарі ділянок відповідально співпрацювали та сприяли роботі фахівців.  Цього тижня, 02 липня,  фахівці розпочинають працювати у Дроздівці.
  • Спільно з ДСНС проведено обстеження фонду захисних споруд у громаді. Минулого тижня представники ТОВ "Глобал Кліаренс Солюшинс Юкрейн" провели дводенне навчання з мінної безпеки для працівників селищної ради, комунальних підприємств та інших службовців.
  • У громаді продовжуються заходи з мобілізації.
  • Триває перевірка установ щодо ведення військового обліку.
  • Обговорили інші внутрішні питання.

За результатами наради були дані відповідні доручення структурним підрозділам.