АТ "Облтеплокомуненерго" інформує про намір змінити тарифи

До уваги споживачів послуг акціонерного товариства «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»

Акціонерне товариство «ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» (надалі – АТ «ОТКЕ») на виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, який затверджено наказом Мінрегіону 5 червня 2018 № 130 ( надалі – Порядок), інформує споживачів про намір зміни тарифу на послугу з постачання теплової енергії, яку надає АТ «ОТКЕ».

Увесь обсяг необхідної інформації, визначеної Порядком, 19.07.2024 р. АТ «ОТКЕ» оприлюднено на власному сайті за посиланням (http://new.teplo.cn.ua).

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів з дня оприлюднення цієї інформації на офіційному сайті Куликівської селищної ради з 19.07.2024 по 01.08.2024. Письмово: с-ще Куликівка, вул. Миру, 67, Куликівська селищна рада, електронна скринька: kulikivska.selishna.rada@ukr.net

Пояснювальна записка щодо потреби встановлення тарифу на теплову енергію

Запропоновані тарифи