У липні різко зросла чисельність випадків загибелі людей на водоймах

За інформацією Чернігівського районного управління ГУ ДСНС України у Чернігівській області у липні зафіксофано різке збільшення випадків загибелі людей у водоймах на території району.

Так тільки за період з 13 по 22 липня 2024 року на водоймах загинуло 11 людей, з яких 1 дитина 2022 року народження.

Трагічні випадки стались на територіях: Чернігівської, Березнянської, Остерської, Новобілоуської, Городнянської, Деснянської, Любечської громад.

Слід зазначити, що основними причинами загибелі людей на водних об'єктах стали купання в не обладнаних місцях та нехтування елементарними правилами поведінки на водних об'єктах.

З метою попередження трагічних випадків настійливо рекомендуємо громадянам дотримуватися правил поведінки на водних об’єктах! Це збереже ваше життя та життя ваших близьких!