Нараховано компенсації за знищене майно

15 серпня у залі засідань селищної ради відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені/пошкоджені  об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Було розглянуто 7 заяв громадян на отримання компенсації за знищені/пошкоджені  об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Прийнято відповідні рішення: шістьом громадянам нараховано та погоджено виплату компенсації за знищені житлові будинки, одному громадянину відмовлено в отриманні компенсації з об’єктивних причин.