УВАГА! Розпочинається обговорення проєкту Програми комплексного відновлення території Куликівської селищної територіальної громади

Шановні  мешканці громади!

Оголошуємо про початок процедури громадських обговорень Проєкту Програми комплексного відновлення території Куликівської селищної територіальної громади.

Програма комплексного відновлення території громади визначає основні просторові, містобудівні та соціально-економічні пріоритети політики відновлення і включає в себе комплекс заходів для забезпечення відновлення території громади, що постраждала внаслідок збройної агресії проти України або, які є місцями концентрації соціально-економічних, інфраструктурних, екологічних чи інших кризових явищ.

Програма комплексного відновлення територіальної громади має сприяти впровадженню таких сучасних підходів та практик розвитку регіонів, територіальних громад, населених пунктів та частин їх територій, як  раціональне просторове планування, забезпечення балансу розселення та розміщення робочих місць, стала сільська мобільність, інклюзивність, енергоефективність, екологічність, збереження культурного розмаїття та національної пам’яті, а також відповідати Цілям сталого розвитку України на період до 2030 року, визначеним Указом Президента України від 30 вересня 2019 р. № 722 (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/722/2019).

Програма комплексного відновлення території територіальної громади не належить до містобудівної документації, не підлягає стратегічній екологічній оцінці, розгляду архітектурно-містобудівною радою.

Проєкт програми комплексного відновлення території територіальної громади (її частини) підлягає громадському обговоренню. Подати пропозиції можна протягом 15 календарних днів з дня опублікування Проєкту Програми комплексного відновлення території Куликівської селищної територіальної громади. Отже, останій день подання пропозицій та зауважень – 26 вересня 2024 року.

Пропозиції приймаються:

- електронною поштою на адресу: kulikivska.selishna.rada@ukr.net

- офіційними листами на адресу: селище Куликівка, вул. Миру, 67.

Програма комплексного відновлення території Куликівської селищної територіальної громади (проєкт)

Додаток 1,    Додаток 2,   Додаток 3