Затвердили розрахунки різниці в тарифах, зміни до бюджету та інше

17 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Куликівської селищного ради. Вела засідання селищний голрва Юлія Постернак. На порядок денний було внесено 19 питань.

Коротко про обговорюване:

Заслухали звіт начальника відділу "Центр надання адміністративних послуг" виконавчого комітету Куликівської селищної ради Ольги Крупини  про роботу відділу.

Ухвалили рішення про внесення змін до бюджету громади на 2024 рік щодо перерозподілу видатків на першочергові потреби.

Затвердили:

- розрахунки різниці в тарифах для населення за послуги централізованого водовідведення по КП «Куликівське ВУЖКГ» .

- фактичну мережу класів, контингентів учнів закладів загальної середньої освіти, груп та вихованців закладів дошкільної освіти, гуртків закладів позашкільної освіти Куликівської селищної ради на 2024/2025 навчальний рік.

Ухвалили рішення щодо внесення змін до структури та загальної чисельності штатних одиниць закладів Ковчинського ліцею імені Л.П. Деполович та КЗ «Центр культурних послуг».

Розглянули блок питань щодо захисту прав та інтересів дітей.

Надали дозвіл на видалення аварійних дерев за поданими заявами.

Затвердили рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені /пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.