Розвиток ветеранських проєктів і бізнесу

  • 84

Фото без опису

 

15 травня в Куликівській громаді була організована зустріч для ветеранської спільноти із Марією Фінюк — директором державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Чернігівській області», та Євгеном Смагою — ветераном, який успішно реалізував себе у підприємницькій діяльності.

Під час зустрічі обговорили розвиток ветеранських проєктів і бізнесу, можливості підтримки ветеранів, а також шляхи започаткування та розвитку власної справи.

Євген Смага поділився власним досвідом створення бізнесу, розповів про перші кроки, виклики та труднощі, які довелося долати на шляху до реалізації своєї ідеї.

Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері. Ветерани активно долучалися до обговорення, ставили запитання щодо ведення підприємницької діяльності та цікавилися діючими програмами підтримки бізнесу.

Марія Фінюк відзначила активність ветеранів та зацікавленість громади у розвитку ветеранського підприємництва, наголосивши на важливості підтримки таких ініціатив.