Центр зайнятості на період карантинних обмежень перейшов на дистанційне обслуговування

Шановні клієнти державної служби зайнятості!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID – 19»  з 12 березня 2020 року запроваджується тимчасовий порядок роботи Куликівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

Всі послуги надаватимуться у дистанційному режимі (телефоном чи через електронну пошту).

Прийом документів здійснюється засобами електронного зв’язку або через скриньки для прийому кореспонденції, що розміщені в Куликівській районній філії  Чернігівського обласного центру зайнятості.

Куликівська районна філія

kulikcz@ukr.net                                                                        (04643) 2-14-59

Номер телефону «гарячої лінії»

Чернігівського обласного центру зайнятості                   (0462) 67-51-39